Hlasování pod fotografiemi LETNÍHO kola fotosoutěže TM a vyhlášení PODZIMNÍHO kola

A máme tady opět vyhlášení tří nejoblíbenějších fotek uplynulého kola. Děkujeme všem hlasujícím kamarádům, kteří určili následující vítěze jarní části fotosoutěže:

1. místo: Podvečer nad Medníkem
Foto: Chrt, T.O. Panda

2. místo: Jar 1897, putování po Bonanza Creek
Foto: Šmidla

3. místo: Divní ptáci a zrcadlo
Foto: Saša s.t.s. Usada

Cena Trampského magazínu.cz : Pohodář na Fabiánově zahrádce
Foto: Gepardice

Vítězům blahopřejeme, ostatním soutěžícím take patří velké díky a umíí. Doufáme, že se s jejich fotkami budeme setkávat i nadále.

U všech fotografií které najdeš v galerii a to ZDE, jsou již doplněny jména jejich tvůrců.

--------------------

Hlasování v LETNÍM kole fotosoutěže

Máme velkoku radost, že se nám v letním kole sešlo spoustu krásných fotek! Všem autorům patří velké díky. Fotografie jsou vystaveny pod tímto článkem. Čtenáři TM mají možnost hlasovat pro svého favorita do 15. prosince 2017.

Způsob hlasování: u každé fotografie je zelené okénko HLASUJ PRO FOTOGRAFII. Vyber fotku, která se ti líbí nejvíc, kliknutím jí pošleš svůj hlas.
Z každého počítače je možný jen jeden hlas.
Po tvém hlasování se u fotografií objeví aktuální počet všech hlasů.
Pořadí fotografií bylo určeno losováním, aby bylo spravedlivé.

Upozorňujeme, že pokud budou pro určitou fotku sháněny hlasy (přes Facebook, hromadné emaily, trampská fora apod.), bude fotka ze soutěže vyřazena- bohužel. Hlasování bývá těsné, proto umělý příliv hlasů „odjinud“ vnímáme jako neférové ovlivnění výsledků. Děkujeme vám za pochopení.

--------------------

S hlasováním u letního kola zároveň vyhlašujeme PODZIMNÍ kolo fotosoutěže TM

Pokud se chceš pochlubit jednou pečlivě vybranou fotografií z letošních podzimních vandrů nebo jiných trampských akcí, pošli nám ji nejpozději do 15. prosince 2017 na emailovou adresu fotosoutezTM@seznam.cz.

Všechny zaslané fotografie budou následně vystaveny zde na Trampském magazínu, s možností hlasování.

Tři fotografie, které získají nejvíce hlasů od čtenářů TM budou oceněny tematickými plackami. Placky budou autorům doručeny poštou. Čtvrtou fotografii vybere naše redakce, tato fotografie získá cenu Trampského magazínu a bude otištěna v Puchejři, případně v Trampském kalendáři.

Svou „podzimní“ fotografii nám pošli v minimální velikosti 500 Kb. Připiš k ní, prosím, také své jméno (čili jméno autora) a název fotky.

--------------------

Přejeme ti příjemné pokoukání a hlasování u letních fotek níže, a zároveň se těšíme na tvůj příspěvek do podzimního kola fotosoutěže.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1622211
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Roman Počta
Musím říct, že kvalita fotografií je nadmíru vysoká. Gratuluji Všem.
Pepino
Všechny jsou krásné, ale střihl jsem si.
Marta
Mám štyroch favoritov a len tri počítače...
Tony Avalon
Tak si vyber jednoho favorita a jeden počítač:)