Zpěvníky POSELSTVÍ WABIHO RYVOLY I. a II.

Oba díly zpěvníků obsahují na svých 758 stranách celkem 273 písní Wabiho Ryvoly, velké množství archivních fotografií, vzpomínky k písním od Wabiho kamarádů a kamarádek - o tom jak vznikly, Wabiho životopis, slovníček…
Naprostá většina písní je ve zpěvnících uvedena i v notovém zápisu. To jsou ty, které se zachovaly v nahrávce a to jak pro LP či CD, tak na magnetofonových páscích, na které si Wabi svoje písně nahrával doma a které nám byly jeho rodinou zapůjčeny - některé z těchto doma nahraných písní až do vydání zpěvníků skoro nikdo neznal.
Ty písničky, u kterých je uveden pouze text, se podařilo najít ve Wabiho pozůstalosti, ale i tak byly do zpěvníků zařazeny, ať jsou všechny jeho písně pohromadě.
Je fakt, že na vandry bude oba zpěvníky tahat jen velký fanda, protože dohromady váží 1,5 kg. Nicméně zpěvníky i tak byly vydány v pevných vázaných deskách, s šitou vazbou.
A ta už něco vydrží.

Díl POSELSTVÍ WABIHO RYVOLY I. má 312 stran a najdeš v něm 123 písní složených do roku 1974 a stojí 270 Kč.

Díl POSELSTVÍ WABIHO RYVOLY II. má 444 stran a je v něm 150 písní vzniklých od roku 1975 a stojí 330 Kč (V současné době je 2. díl zpěvníku bohužel vyprodán ale klidně si ho objednat můžeš, až bude hotov dotisk, bude ti hned poslán)

A k ceně za zpěvníky se připočítává pouze poštovné doporučeně, nic víc.

Objednání zpěvníku

V případě zájmu o zpěvníky stačí napsat na redakční mail: trampsky-magazin@centrum.cz a do mailu ke své adrese připsat, které díly zpěvníku chceš, nebo můžeš využít náš e - obchůdek, který najdeš ZDE!

.

Foto: Jirka Hampl

----------

Se zpěvníky, které během sedmi let usilovné práce uspořádal Petr Růžička - Růža, pomáhala celá řada kamarádů a kamarádek, kteří zapůjčili fotografie, přidali vzpomínku, ilustraci, pomáhali s korekturou textu i notového záznamu, a to:

Miki Ryvola, Alan Ryvola, Saša Ryvolová, Fredy Schubert, Marko Čermák, Tony Linhart, Vladimír Kapoun - Guri, Milan Hůrka - Vendi, Antonín Beneš - Talli, Petr Náhlík - Vokoun, Michael Antony - Tony, Sava Klimeš - Slim, Vladislav Mařa - Boko, Stanislav Motl, Jan Hochman - Žanek, Kapitán Kid, František Heřman, Ludmila Böhmová - Leny, Aleš Slavík, Pavel Petrák, Bohumil Röhrich - Šedifka, Hana Dohnálková - Štěhně, Hanka Hosnedlová, Bohumil Šťastný - Bob, Pavel Jelínek - Čiča a další…

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
101712174
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.