Domů » Knihy, publikace a časopisy

trampská detektivka PAVOUČÍ PŘÍPAD

200,00 Kč

Hafran právě vydává už třetí detektivku z trampského prostředí, ve které se opět setkáváme s postavami známými z jeho povídek a předchozích knih, zejména pak se dvojicí detektivů, amatérem Hárošem a profesionálem Kozinou.
Hlavní dějová linie tohoto detektivního románu se odehrává v roce, který uplynul mezi příběhem Afričana a Případem pohřešovaného háčka (Klika, 2018).
Byla kdysi dávno jedna tajná trampská osada Pavouci a její camp Pavučinec, jehož polohu neznal nikdo, kromě členů oné osady. Pak na jeho místě vyrostla vojenská základna Bonanza a osada se rozpadla.
Kozina a jeho manželka Klára dostávají od kamarádů z T. O. Daisy svatební dar v podobě poukazu na únikovou hru na Bonanze. Připojí s k nim i jejich kamarádi z osady a společně se vydávají hrát.
Aniž by to tušili, hra je přivede právě tam, kde kdysi býval Pavučinec. Dostávají se tak do společnosti dalších hráčů a do víru událostí, jež mají své kořeny právě nejen zde, ale také v minulosti. Pavoučí hra začala a oni zjišťují, že z ní není úniku. Je třeba ji hrát bez ohledu na dramatické okolnosti…
Když už se zdá, že je případ s Pavoučí hrou společným úsilím profesionálního detektiva Koziny a jeho amatérského kolegy Hároše vyřešen a pachatel je odváděn do vazby, zazní z jeho úst slova, která spustí sled dalších nečekaných a tragických událostí. Komu byla slova určena a co základna Bonanza skrývá? Nebo je třeba hledat jinde? Kdo koho nakonec lapí do Pavoučí pasti, spleti stop a nástrah?

trampská detektivka PAVOUČÍ PŘÍPAD