Domů » Knihy, publikace a časopisy

KNIHA K PADESÁTINÁM TRAPSAVCE

600,00 Kč

. Abychom byli schopni knížku zafinancovat a současně si zmapovali zájem o tuto publikaci, spouštíme Sedmou trampskou neoficiální Trapsavec a.s.
Cena jedné akcie, jejíž náhled posíláme v příloze je 600 Kč a její vlastník po jejím předložení obdrží v druhé polovině roku 2024 jeden výtisk knihy, který pro něj bude rezervován.
Plánujeme sice objednat určité množství výtisků nad počet prodaných akcií, které budu k dispozici k volnému prodeji, ale nebude jich moc. V takovém případě ale nejsme schopni knihu rezervovat a předpokládaná cena knihy bude 650 - 700 Kč, podle počtu kusů a výsledných nákladů na tisk.

Akcie můžete objednávat na mailu soutez.trapsavec@seznam.cz, další najdete k objednání na e-shopu Trampského magazínu i u autorky knížky Waki. Budou vám předány osobně nebo doručeny poštou, v odpovědi na mail vám bude zasláno číslo účtu, na který zašlete platbu za akcie, i další pokyny (variabilní symbol = číslo akcie).
Věříme, že se sejde dostatek prostředků na to, aby příští rok v červnu knížka spatřila světlo světa. Všem akcionářům předem děkujeme!!!

Hafran

KNIHA K PADESÁTINÁM TRAPSAVCE