Domů » Knihy, publikace a časopisy

DIVNÉ ÚDOLÍ

250,00 Kč

DIVNÉ ÚDOLÍ
Známá parta, úplně jiný příběh. Místo autorových obvyklých detektivek máte v rukou romaneto, trochu sci-fi, možná i mysteriózní román.
Děj časově předchází detektivním případům. Trampská parta, kterou znáte z přechozích knih, se teprve formuje, v údolí kolem říčky Sobotnice hledá místo pro sídlo osady. Jednoho dne projdou do údolí neobyčejně hustou mlhou a za ní objeví svět podivný a plný záhad. Po právu údolí nazvou Divným. Čeká je tam řada zážitků tak zvláštních, že jim zprvu sami nevěří. Zažijí nečekaná setkání, zjišťují, že náš svět má dvě strany mince, aby nakonec dospěli k poznání, že tohle údolí má rádo, když je svět v pořádku.

VE STEJNÉ ŘECE
Pokračování Divného údolí. Když na konci prvního příběhu zmizí mlha a údolí ztratí své podivné vlastnosti, naši hrdinové se s tím těžko smiřují. Až do chvíle, kdy jeden z nich dostane nápad, kterak znovu vstoupit do stejné řeky, o čemž už řečtí filozofové věděli, že to dost dobře nelze. Výsledkem je poznání, že Divné údolí je ještě divnější, že není samo a že mince může mít i tři strany.

DIVNÉ ÚDOLÍ