Vyšlo nové CD FALEŠNÉ KARTY - ZATRACENÍ BLÁZNI

Dlouho očekávané se stalo skutkem, protože kapela FALEŠNÁ KARTA právě vydala své CD ZATRACENÍ BLÁZNI, na kterém najdeš jedenáct trampských písní, které jsou svojí zpěvností i kvalitou důkazem, že to se současnou trampskou písní ještě není tak špatné, jak se občas říká.

Dvorním autorem naprosté většiny písní z tohoto alba je Robert Čechák - Roby a je z nich znát, že Roby už něco vandrů najezdil. V jeho písních uslyšíš zpívat o tom, co se v tom našem - pro mnohé - divném a zvláštním světě odehrává. Mezi kamarády, na vandrech, u ohňů, při cestách vlakem... Doufám proto, že CD pomůže dostat Robyho písničky v širší známost, protože si to zaslouží a je škoda, že u ohňů a na slezinách znějí jen povětšinou v okruhu Robyho kamarádů a kamarádek.
Dále mají na desce po jedné písničce Pavel Macháček - Jim, bývalý to „falešňák“ a Víťa Troníček z pardubických Marien.
K CD - které i na pohled, ne jen na poslech, vypadá moc hezky - patří ještě dva zpěvníky. První je vložen v bookletu, tedy ve velikosti do kapsy u košile a ten druhý je už ve větším vydání i s akordy. Oboje je s barevnými vandrovními ilustracemi Jany Kolegarové a je vytištěno na křídovém papíře.
Celkový dojem je proto na jedničku s hvězdičkou.
No a když k tomu přidáme zpěvnost Falešné karty, tedy Mildy, Vlasťáka, Čáry a Vráti (muzikantů, kteří moc dobře věcí o čem zpívají a hrají), lze už jen oznámit, že o letošním nej trampském CD je s největší pravděpodobností rozhodnuto.
Na závěr tedy pokřik, že „Umííí“.

Tony

---------------------------------------

Pro zájemce o CD Zatracení blázni
CD i se zpěvníkem stojí 300 Kč (plus poštovné doporučeně, žádné další balné atd..).
A můžeš ho objednat přes náš e-obchůdek a to ZDE!
Nebo napiš na mail: puchejr@volny.cz

---------------------------------------

Falešná karta: Vráťa, Vlasťák, Milda a Čára

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
13461213
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.