Vyšlo nové CD Béďi Šedifky - Vivat Swing!

Nové Šedifkovo album je tentokrát v rytmu swingu, jak už napovídá jeho název Vivat swing! A swing je něco, k čemu má ve svých písničkách Béďa Šedifka velmi blízko. CD bylo před pár dny pokřtěno v Šedifkově rodné Plzni a najdeš v něm celkem čtrnáct písniček: Romantik, Dobrej večír..., Ztracené písně, Tenkrát v máji, Píseň pro písničku, Víš, Gibsoní hnízda, Nedělní rána, Promiňte nepřijímám, Láska virtuální, Nebeský dixie, Co bude dál, Píseň o cestěDruhý díl.
Osm z těchto písní Béďa nahrál společně s výbornou plzeňskou dixilandovou partou The Dixie Hot Licks, na dalších šesti písních se podílí holky z Přeletu MS, Michal Röhrich, Přemek Haas a další. Booklet CD je zároveň i plakátem, viz foto.

Ke každému CD je rovněž přikládán dárkem zpěvník obsahující všechny písničky z alba a to jak v akordech, tak i v notách. Moc hezkou předmluvu do tohoto zpěvníku napsal publicista Mirek Černý, zpěvník vydalo trampské sdružení Avalon. A aby toho nebylo málo, ještě je k CD přidáván sborník letošních vítězných povídek a básní z Trapsavce.

Pro zájemce o CD VIVAT SWING!

Cena CD je 199 Kč (plus poštovné doporučeně a 7 Kč za bublinkovou obálku)
Objednat si ho můžeš přes náš e-obchůdek a to ZDE
Nebo si napiš přímo na náš mail: trampsky-magazin@centrum.cz

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
386418
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Boko
Deska je vyborna! Rozhodne ji doporucuji.