Vyhlášení výsledků letní fotosoutěže TM a hlasování ve VELKÉM FINÁLE uplynuté fotografické sezony

Hlasování u letních fotek skončilo, je načase vyhlásit vítěze. Tentokrát se diváci i porota TM shodli na ocenění momentky z cyklovandru - Diváckou cenou a třetím místem v hlasování poroty. Dále u poroty zabodoval zajímavý “střet kultur” a lesní výprava. No, podívejte se sami…

Cena diváků TM :

Název: Dave na cyklovandru
Foto: Jan Malý

Dave na cyklovandru

Ocenění poroty:

1. místo: Tramping přežije, tradice zrovna tak!
Foto: Saša, s.t.s. Usada

Tramping přežije, tradice zrovna tak!

2. místo: Tak jdem…
Foto: Rysák

Tak jdem …

3. místo: Dave na cyklovandru
Foto: Jan Malý

Dave na cyklovandru

Vítězům blahopřejeme a zároveň děkujeme všem hlasujícím čtenářům!

-----------------------------------------

Hlasování ve VELKÉM FINÁLE fotografické sezony 2020/2021

Ježíšek už skoro ťuká na okno, a v tento sváteční čas vám opět, stejně jako v předchozích ročnících, nabízíme mimořádný výběr fotek. Je to ohlédnutí za uplynulým rokem 2021 a zčásti i 2020 - taková ta pomyslná “třešnička na dortu” na konci této sezony.

Vaším hlasem pomůžete určit tu nejlepší fotku z oceněných fotek minulých kol. Finálových fotek je celkem patnáct – pochází z podzimního a zimního kola 2020 a jarního a letního kola 2021.

Způsob hlasování je stejný jako obvykle:
U každé fotografie je zelené okénko HLASUJ PRO FOTOGRAFII. Vyber fotku, která se ti líbí nejvíc, kliknutím jí pošleš svůj hlas.
Z každého počítače je možný jen jeden hlas.
Po tvém hlasování se u fotografií objeví aktuální počet všech hlasů.

Upozorňujeme, že pokud budou pro určitou fotku sháněny hlasy (přes Internet, v hromadných emailech i osobní lobby), bude fotka ze soutěže vyřazena- bohužel. Hlasování bývá těsné, proto umělý příliv hlasů „odjinud“ vnímáme jako neférové ovlivnění výsledků. Děkujeme vám za pochopení.

V tomto finálovém hlasování vítězí jen jedna fotka, ta s největším počtem diváckých hlasů. Vítězi bude udělena výjimečná cena.

A pozor!
Hlasovat pod fotkami VELKÉHO FINÁLE bude možné jen do neděle 16. ledna 2022!

O týden později zveřejníme vítěznou finálovou fotografii. Také otevřeme hlasování pod fotkami podzimního kola 2021, které jste nám již zaslali. Přeci jenom by toho hlasování bylo najednou příliš.

Těšíme se na napínavý boj o nejlepší fotku sezony 2020/2021 a přejeme všem čtenářům a fotografům pohodové Vánoce a hlavně hodně zdraví v “dvojkovém” roce 2022!

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
10122196
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pavka
140 hlasů? To teda těm ostatním hodně utíká...