Uzávěrka ZIMNÍ FOTOSOUTĚŽE Trampského magazínu je za pár dní!

Zima se tentokrát projevila sněhem i ledem, ale ani třeskuté mrazy neodradily odvážné trampy od zimních vandrů a potlachů. Zima je prostě období, které je krásné, zároveň otužuje a utužuje. Jelikož ale vykukují první sněženky, tak...
všem fotografům oznamujeme, že za pár dní, přesněji 15. března 2018, uzavíráme zimní kolo fotosoutěže Trampského magazínu.

Budeme rádi, pokud nám do té doby pošleš jednu fotografii z tvých zimních vandrů, potlachů, nebo jiných trampských akcí.
Zašli ji, prosím, na adresu fotosoutěže TM: fotosoutezTM@seznam.cz. Do mailu prosím uveď své jméno a název fotky. Fotografie by měla být minimálně 500 Kb velká.

Těšíme se tvůj příspěvek a děkujeme všem, kteří nám svoji zimní fotografii již poslali!

Vámi zaslané fotografie budou zde na Trampském magazínu vystaveny od čtvrtka 22. března. U každé z nich bude možnost hlasování v průběhu celého jara.

A pozor..!
-Tři fotografie s nejvíce hlasy budou oceněny plackami se zimní tematikou.
-Čtvrtou fotografii vybere naše redakce, ta získá cenu Trampského magazínu a bude otištěna v nejbližším vydání Puchejře.

Ilustrační foto k zimnímu kolu fotosoutěže: KAPSA

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
137420
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.