Uzávěrka LETNÍ FOTOSOUTĚŽE Trampského magazínu je za pár dní!

Školní zvonce už zazněly a paďouři opustili ve velkém ty krásné kouty, které okupovali přes letní prázdniny. A co to znamená pro nás? Znamená to, že léto končí, v lesích bude větší klid a začne podzim. Čas hojnosti a poklidných vandrů po barevné krajině. A když končí léto, končí i pomalu letní kolo fotosoutěže TM.

Všem fotografům tímto oznamujeme, že za pár dní, přesněji 15. září 2018, uzavíráme letní kolo fotosoutěže Trampského magazínu.

Budeme rádi, pokud nám do té doby pošleš jednu fotografii z tvých letních vandrů, potlachů, nebo jiných trampských akcí.
Zašli ji, prosím, na adresu fotosoutěže TM: fotosoutezTM@seznam.cz. Do mailu prosím uveď své jméno a název fotky. Fotografie by měla být minimálně 500 Kb velká.

Těšíme se tvůj příspěvek a děkujeme všem, kteří nám svoji letní fotografii již poslali!

Vámi zaslané fotografie budou zde na Trampském magazínu vystaveny od pátku 21. září. U každé z nich bude možnost hlasování v průběhu celého podzimu.

A pozor..!
-Tři fotografie s nejvíce hlasy budou oceněny plackami s letní tematikou.
-Čtvrtou fotografii vybere naše redakce, ta získá cenu Trampského magazínu a bude otištěna v nejbližším vydání Puchejře.

Ilustrační foto: JANČÍ

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
41121621
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.