Uzávěrka JARNÍ FOTOSOUTĚŽE Trampského magazínu je za pár dní!

Jaro je skvělou sezonou na toulání. Zimní vandry mají samozřejmě také své kouzlo, ale jít voňavou rozkvetlou loukou a poslouchat bzučení včel v jabloních je opravdu něco.

Všem fotografům oznamujeme, že za pár dní, přesněji 15. června 2016, uzavíráme jarní kolo fotosoutěže Trampského magazínu.

Budeme rádi, pokud nám do té doby pošleš jednu fotografii z tvých jarních vandrů, potlachů, nebo jiných trampských akcí.
Zašli ji, prosím, na adresu fotosoutěže TM: fotosoutezTM@seznam.cz. Do mailu prosím uveď své jméno a název fotky. Fotografie by měla být minimálně 500 Kb velká.

Děkujeme všem, kteří nám svoji jarní fotografii již poslali!

Vámi zaslané fotografie budou zde na Trampském magazínu vystaveny od středy 22. června. U každé z nich bude možnost hlasování v průběhu celého léta.

A pozor..!
- Fotografie s nejvíce hlasy bude odměněna exkluzivním vydáním seriálu Dobrodružství šesti trampů na DVD.
- Další dvě fotografie v pořadí budou oceněny plackami s jarní tematikou.
- Čtvrtou fotografii vybere naše redakce, ta získá cenu Trampského magazínu a bude otištěna v nejbližším vydání Puchejře.

Ilustrační foto: Lucka T.O. Paběrky

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
191616612
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.