TRAMPSKÝ KALENDÁŘ 2021 bohužel nebude

Tak nakonec došlo k tomu (poprvé od roku 1999), že nevydáme TRAMPSKÝ KALENDÁŘ. Ačkoliv byl třeba v říjnovém čísle Puchejře ještě avizován. Původně měl jít do tisku už na přelomu září a října společně Puchejřem, ale karanténa rozhodla, že se s odřenejma ušima zvládnul udělat, vytisknout a rozeslat jen samotný Puchejř.
No a záměr vytisknout kalendář později, zhatila karanténa v tiskárně. Navíc vzápětí došlo k tomu uzavření hospod (tedy i trampských slezin) a zrušení koncertů - kde všude byl Trampský kalendář každoročně k dispozici (a byla to ta větší část jeho nákladu). A protože kalendáře nejsou knížky, které se mohou třeba do jara někam odložit a počkat, tak jsem hodně nerad hodil ručník do ringu.
Nicméně poučení z toho je – Trampský kalendář na rok 2022 budeme v příštím roce tisknout dostatečně dopředu.
Tímto se tedy omlouvám všem, kteří si za ta léta zvykli (stejně jako já) mít na zdi Trampský kalendář a nyní si budou muset jít někam koupit kalendář paďourský...
Ach, jak hluboko jsme klesli...

-------------------------

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
61714126
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Aki
Ano, Pavouckej má pravdu, není přece třeba hned věšet hlavu a kalendář paďourský,dá se udělat vlastní. Třeba Zdeněk nafotil krásný kalendář Roverský.
Pavouckej
Tak, existuje spousta firem s nabídkou tisku kalendářů. Není tedy problém vytvořit si kalendář vlastní. Teď jsem třeba viděl v akci A3 kalendář z vlastních fotek za 200-250Kč + pošta (24Print).
Sapér
Ahoj,
kdo máte starší kalendáře, měl by se dát použít z roku 2010.

Sapér :cool::-D