Trampská detektivka PŘÍPAD ZMIZELÝCH KORMIDELNÍKŮ

Už pátá Hafranova detektivka z prostředí českých trampů a vodáků přináší dva případy. Opět se na scéně objevuje trampská osada Daisy a spolu s ní dva již známí detektivové. Kriminalista Jan Sladký, zvaný Kozina a amatérský detektiv Hároš. Co se v řešení případů uplatní víc? Zkušenost profesionála nebo štěstí, nadšení a intuice amatéra.

Kamarád v průšvihu
Co trápilo Kozinu předtím, než záhadně zmizel? Měl rodinné problémy? Měl na něho spadeno některý ze zločinců, které usvědčil? Ocitá se v průšvihu, ze kterého se bez pomoci kamarádů z trampské osady Daisy sám nedostane. A byl to opravdu Kozina, kdo se stal cílem úskoku?

Případ zmizelých kormidelníků
Své děti svěřili do vodáckého tábora. Co ale mají dělat, když je za pár dní najdou na řece opuštěné? Kam se ztratili jejich vedoucí a kormidelníci? Na řekou se vznáší stín tragických událostí a obětí přibývá. Je za útoky někdo z vodáckého oddílu nebo pachatel přišel zvenčí?

---------------------

Pro zájemce o detektivku:
Její cena je 250 Kč (plus poštovné doporučeně)
V případě zájmu si knihu můžeš objednat před náš e-obchůdek a to ZDE!
Nebo napiš na mail: puchejr@volny.cz

-----------------

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
10207134
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Bob Roll
Knížka mne příjemně překvapila. Přečetl jsem ji jedním dechem na dovolené. Prostě fajn čtení.
Děkuji autorovi a budu se pídit po jeho dalších knížkách.
Pelda
Hafrane GRATULUJU. A už se těším, i kdyby sem knížka cestovala přes to sedmero moří zase dva roky jako ty předchozí. Klokaní pracku zalamuje Pelda