TRAMPOVÉ POZOR! Státní bezpečnost tajně posunuje HRANICE OKRESŮ!

Bohužel došlo k tomu, že bezpečnostní složky našeho státu zareagovaly až nečekaně rychle na četné skupiny trampů, kteří se pod rouškou tmy dostávají do svých oblíbených trampských teritorií a osad - přes hranice okresů s pomocí převaděčů - kdysi takytrampů.
Dnes ráno se v redakční schránce objevil vězeňský moták (děkuji neznámému doručovateli) od zatčeného kamaráda z osady Sing Sing. Roztřeseným písmem v něm upozorňuje na novou praktiku naší Státní bezpečnosti. Stalo se jim totiž, že s ostatními osadníky překročili patníky a varovné cedule vyznačující hranice okresu Beroun, poblíž brdského vrchu Plešivec a to hned za obcí Lhotka pod Plešivcem.
Šťastni, že se dostali do svobodných brdských hvozdů, rozdělali o kus dál na jim dosud neznámém campu oheň a začali zpívat vítězné trampské písně. Štěkot psů, reflektory, varovný výstřel a úsečné povely však přerušily jejich kamarádský kruh. Po zatčení a prokázání totožnosti byli všichni zadržení (až na jednoho) převezeni do zadržovací vazby, kde se nyní rozhoduje o jejich dalším osudu.
Pokud vás kamarádky a kamarádi zaujalo, proč byli převezeni až na toho jednoho, tak vás to zajímá dobře.
Kamarádi z osady Sing Sing si totiž najmuli pro přechod okresních hranic převaděče. Jejich důvěru získal znalostí trampských reálii i tradic a tak se odevzdali do jeho rukou.
Bohužel špinavých.
Dotyčný převaděč vystupující pod přezdívkou Billy Stín sice trampy dovedl za hranice okresu, ale za hranice falešné!!! Dotyčné patníky a cedule byl totiž nainstalovány Státní bezpečností, asi kilometr před hranicí skutečnou. Trampové zmoženi dlouhým pochodem s úlevou využili prvního campu, který se jim „náhodou“ objevil v kuželu světla baterky, aby se o něco později stali součástí statistiky počtu zatčených.

Lze přepokládat, že tyto nekalé praktiky se objevují i v dalších místech naší republiky.
Pokud se podezření potvrdí, zveřejníme další krizová místa a to hned zítra – 2. dubna!

Proto kamarádi a kamarádky pozor!
Pokud využíváte služeb převaděčů při cestách na svojí osadu, zkontrolujte si, kde PŘESNĚ se nachází vaše okresní hranice!

Odkaz na mapu okresních hranic najdete ZDE!

Fotografie zachycující zatčení byla součástí vězeňského motáku. A protože byla tajně vyvolána v již dávno nevyužívané pankrácké fotokomoře, je bohužel jen v čb barvě.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
21122521
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Maršál
dobrý apríl Jacku Olda:-):-)
Marek
Teda Jacku Aspirine, tys asi zažil hodně. Asi i akci Kámen.
Tohle není moc povedený apríl.
Marek, ex S.U.P.