STO LET TRAMPINGU VE FOTOGRAFII: Část šestá / 1980 až 1990

V šesté části této unikátní fotovýstavy najdeš dalších 66 koláží obsahujících velké množství fotografií a ilustrací z dob už ne tak vzdálených pro většinu z nás. Možná na nějaké fotce poznáš svého kamaráda, nebo camp jsi rád jezdil... To vše je opět doplněno ukázkami z dobového tisku a to v kontextu doby, aby bylo vidět, s čím vším se trampové museli potýkat. Část z těchto fotografií ještě nebyly nikdy veřejně publikovány, pocházejí z různých starých osadních kronik a cancáků, z rodinných archívů. Jiné už zveřejněny byly, odkud je tvůrce této fotovýstavy Miloš Kapoun - Obluda z osady Paběrky převzal.
Fotovýstava není vyčerpávající a encyklopedickou historií trampingu ve které je úplně vše o tehdejším trampingu, „pouze“ nám přehledně ukazuje, jak se trampovalo.

Předchozí fotografie z let 1918 - 1940, 1940 až 1950, 1950 až 1960, 1960 až 1970, 1970 až 1980 najdeš v rubrice 100 let trampingu a to ZDE!

Tony

-------------------------

Pro zvětšení klikni na fotku:

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
18815710
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Greg Wayne
Velmi zajímavý blog. Děkujeme vám za sdílení těchto úžasných informací. S radostí to sdílím se svými přáteli. Všechno nejlepší!
Siki
Opravdu super fotky
:-)
Milan Vrbata
Ahoj,krásné fotky a vzpomínky na mládí.
Jan Nedvěd
Ahoj! Ožily zde moje vzpomínky na nejkrásnější období mého života. Díky! Méďa.
Jack
Koukám, že jsou tam fotky i od nás z osady. Škoda, že tam nejsou fotky fotky bratří Malinů - Malina brothers, když byli na vojně a jezdili hrát k nám do hospody, kde měla naše osada základnu. Dodnes přežil přátelský vztah.
Koko Brdy
Tenhle seriál sleduju, je to skvělá práce, našel jsem tam v minulých dílech i tatínka, ale proč je v tomhle díle 80 - 90 moje fotak z roku 2002? https://trampkuba.rajce.idnes.cz/Brdy_28.az30%2C06/#dsc01747.jpg
šmidla
úžasné, úžasné fotky!