Pozvání na křest CD Hoboes Revival Alva

V pondělí 24. června se v Praze - Kolovratech, v restauraci U Boudů, uskuteční křest prvního CD kapely H.R.A. - Hoboes Revival Alva.
Na albu najdeš celkem třináct písniček. Polovina z nich je od Mikiho a Wabiho Ryvolových, a na té druhé půlce jsou vlastní písničky H.R.A. Ty jsou natolik výborné, že je jen škoda, že jich není na CD víc. Osobně si myslím, že speciálně písnička Nechme dál, kterou složil Dick, díru do trampského písničkového světa určitě udělá. Ale znova opakuji, všechny jsou výborné.

Pokud jsi Hoboes Revival Alva ještě neslyšel, dá se to lehce napravit, protože všechny písničky z tohoto CD si můžeš poslechnout na kapelním webu a to ZDE!

-------------------

Hostem večera bude kapela PODOBNI ZVĚŘI a začátek toho všeho je v 19:00.

Restaurace U Boudů je kousek od vlakové zastávky Kolovraty na trati Praha / Benešov a ze stanice metra Háje k ní jezdí autobus č. 262.
A na závěr ještě pochvala za výbornou fotku na titulní straně bookletu, kterou před lety při jedné jízdě na hoboes vlaky ČSD vyfotil Vexl.

-------------------

Hoboes Revival Alva - NECHME DÁL

H.R.A.
Zleva: Pinďa, Fox, Dick, Balík, Martin.
Foto: Honza Eisenreich zvaný Václav

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
4222013
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.