Pozvání na HUDBU Z TRAMPÍRIA (21. října 2022, Brno)

Pátek 21. října bude na Musilce (KS OMEGA, Musilova 2, Brno - Husovice) velkým svátkem trampské písničky.
Zahrají zde kapely SYCHRAVO, BÉĎA ŠEDIFKAJORDÁNEMTAK TO JE BANDem. Šedifka s Jordánem pokřtí CD Tak to je, které obsahuje jejich patnáct společných písniček, texty jsou od Jordána a hudba od Šedifky.
A celý večer zakončí T.E. BAND při jehož vystoupení dojde ke křtu zpěvníku JOŽKY JÉGRA, nazvaném Tulák Jožka Jégr, který obsahuje v notách i s akordy všechny dohledané Jožkovi písně, a to jeho vlastní i společné s Rolfem Staňkem, Vaškem Rainišem, Janou Zuzkou Radovou, Wabim Ryvolou, Slimem, Jasňákem, Fousem, Romanem Pokorným …
Písničky doplňují i Jožkovi povídky, básně, podrobný rejstřík a obsáhlá fotografická příloha.

Hudba z trampíria se po loňském zaslouženém úspěchu ve Velkém sále Lucerny vrací zpět do Brna. Ve svém rodném listu má datum narození rok 1986 a hned dva otce zakladatele; Jordána a Pupu, kteří Hudbu z trampíria po dlouhých letech pořádání předali - u příležitosti jejích třicetin - Savanovi, aby si jí ještě pro jednou „vypůjčili“ do Lucerny.
Nyní je pořad znovu v režii Savany, za nemalé pomoci Pupka.
A protože doba je taková jaká je, tak neváhej a přijď v pátek 21. října do Musilky. Nikdy nevíš, kdy budeš mít možnost zase navštívit dobrý trampský pořad a uvidět se se spoustou kamarádů a kamarádek. Já osobně si tu příležitost ujít nenechám a mám to do Brna 200 km po D1.
Začátek je v 19:00 a předprodej vstupenek je přímo v OK OMEGA nebo na www.smsticket.cz

Zpěvník TULÁK JOŽKA JÉGR edičně navazuje na zpěvníky Wabiho Ryvoly

Zpěvník TULÁK JOŽKA JÉGR je k zakoupení ZDE. Ale rozesílat se bude až po křtu!

-------------------------------------

Vzpomínka na loňskou Hudbu z trampíria v Lucerně:

A pozdrav z historie:

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
3619216
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Kastelán
Celý program super, nejlepší ale T.E.BAND, škoda, že nedostali větší prostor.