Podpořte vydání CD FALEŠNÉ KARTY - ZATRACENÍ BLÁZNI

Po dlouhé době konečně připravuje kapela FALEŠNÁ KARTA k vydání svoje další CD - pod názvem ZATRACENÍ BLÁZNI.

----------------------------------

A to je hodně dobrá zpráva! Pokud bys chtěl či chtěla vydání tohoto CD podpořit, tak na Startovači máš mnoho možností jak. Od zakoupení CD předem až po objednání kapely - třeba k sobě domů nebo na osadu:)

Startovač s CD Falešné karty najdeš ZDE!

-T-


----------------------------------

Točíme desku!
No a teď pracujeme na nové desce. Myšlenku natočení dalšího alba nám nakonec vnukli sami posluchači a naši fanoušci a kamarádi, kteří se na nové CD stále ptají, z čehož jsme trochu na větvi. Tak jsme se rozhodli ji natočit. Zabralo nám to neuvěřitelné množství času – několik posledních let jsme po chvilkách, později s nucenou Covidovou přestávkou, natáčeli ve studiu u Petra Michala a Petra Novotného a CD bychom rádi přivedli na svět, s Vaší pomocí, na podzim 2021.
Máme radost, že na spolupráci kývl i Ivan Kurtev a vydání alba si tak pod svá křídla vzalo vydavatelství SuperGram, které se stará o Žalmana, Marien a řadu dalších, a které nakonec i nám podalo pomocné ruce. Muzikantsky jsme si na desce vystačili sami se sebou. Chtěli jsme totiž, aby nahrávky zněly tak, jak je možné je od nás zaslechnout i na koncertech. Věříme, že se tento přístup vyplatil.
Na nosiči bude 11 písní, jejichž nahrávky už jsou hotové, většina z pera autora a kamaráda Roberta „Robyho“ Čecháka, po jedné písni přispěli i Víťa Troníček a Pavel „Jim“ Macháček. CD jsme nahrávali v už dvanáct let ustáleném a prověřeném složení Milan „Milda“ Dvořák – kytara, zpěv, Vlastimil „Vlasťák“ Libra – kytara, zpěv, Tomáš „Čára“ Volše – kytara, zpěv, perkuse, Vratislav „Vráťa“ Blažek – kontrabas, zpěv.
Na úplné dokončení CD nám ale nyní nezbývá dost peněz. Přesněji schází nám na mix, mastering, přípravu obalu a výrobu nosičů. Tedy záležitosti, které přesto, že spáváme pod širákem a naše písně voní kouřem, chceme mít udělané profesionálně, abychom se po letech nemuseli stydět. Rádi bychom také vyrobili klip. Budeme rádi, když si připravované album Falešná karta | Zatracení blázni předplatíte, nebo si vyberete některou z dalších zajímavých odměn, které jsme si pro Vás připravili.

Falešná karta

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
5174142
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Jan kurc
Kluci, moc pěkné a držím Vám všechny palce.
Karel Špaček
Kapelu neznám,ale rá si ji na CDposlechnu!!!!!