Oheň a výsledky 48. ročníku TRAPSAVCE

O tomto víkendu se poblíž Hradce u Stoda uskutečnilo vyhlášení výsledků 48. ročníku trampské literární soutěže Trapsavec. do kterého poslalo celkem 106 psavců 257 povídek a básní.
Počasí přálo, pršelo v pátek dopoledne a pak až v neděli, kdy bylo již vše sbaleno. Opět bylo Trapsavytí, Trapsavecký veletrh, výstavy TRASY, tombola, křtilo se kolem deseti nových sbírek a knížek a samozřejmě večer byl zapálen slavnostní oheň, u kterého byly přečteny vítězné povídky a básně.
Kdo by si je chtěl taky přečíst, může si stáhnout sborník vítězných prací a to ZDE.
Podrobný článek o Trapsavci bude v červnovém Puchejři, ale pár hezkých fotografií najdeš v galerii pod tímto článkem.
Vítězům patří gratulace a všem účastníkům poděkování a zase za rok…

---------------------------------

Výsledky 48. ročníku TRAPSAVCE

Zlatý Trapsavec
Chlápek s cejchem – Jan Frána – Hafran (Plzeň)

Poezie do 23 let
1. místo + Malý Trapsavec – Akt #11 – Zuzana Števková – Zápalka (Nitra)
2. místo – Októbrová – Zuzana Števková – Zápalka (Nitra)
3. místo – Kremnickej – Zuzana Števková – Zápalka (Nitra)

Próza do 23 let
Cena nebyla udělena

Poezie nad 23 let
1. místo – Březnové intermezzo – Jitka Fialová (Velké Meziříčí)
2. místo – Podzimní variace – Lenka Bittová (České Budějovice)
2. místo – Poslední – Lenka Bittová (České Budějovice)
3. místo – Existencia – Pavol Fekete – Asmar (Nižná Kamenica)
3. místo – Na polích – Eva Suková – Blondýna (Rakovník)

Próza nad 23 let
1. místo – Veselý vrah – Jiří Hons – Mudroch (Brandýs nad Labem)
2. místo – Neviditelný – Václav Papež – Padre (Praha)
2. místo – Příběh lodi jménem Kateřina – Boris Černý – Boris (Praha)
3. místo – Neviditelný – Petr Bína - Hůrecký (Plzeň)

Poezie Oldpsavci
1. místo – Suchá – Vlastimila Hlavatá (Náchod)
1. místo – Dohořívání – Vlastimila Hlavatá (Náchod)
2. místo – Pár slov o klíčení – Peter Jokl – Joko (Partizánske)
2. místo – My vandráci – Petr Doležal – Dollyk (Chrasť)
3. místo – Tančící stromy – Vítězslava Felcmanová – Vitolda (Praha)
3. místo – Miroslav Marusjak – Miky (Olomouc)

Próza Oldpsavci
1. místo – Případ s medvědem – Petr Soldát – Harmonika (Český Krumlov)
2. místo – Šedý vlk – Václav Stričko – Vašýk (Praha)
2. místo – Diagnóza čuchotuposti – Tomáš Racek – Tom (Únětice)
3. místo – Nebe – Vlastimila Hlavatá (Náchod)

Noví Oldpsavci
Václav Papež – Padre, Jitka Fialová, Lenka Bittová

Kenyho VOLEJ Revival (o nejlepší vodáckou povídku ročníku)
Příběh lodi jménem Kateřina – Boris Černý – Boris (Praha)

Porota letošního ročníku: Jiřina Třešková – Georgina, Magdalena Dvořáková – Waki, Milan Plch – Belmondo, Jan Valeš – Jeňýk, Jaroslav Šlejmar – Kutloch

Trapsavytí - recitál Fredyho z Podobni zvěři

Kutloch s Vokounem představují novou knihu Kutlocha a Námořníka

Křtění trampské detektivky Případ zmizelých kormidelníků

Hafran, autor detektivky

To vše za velkého zájmů trapsaveckých paparaziů...

Vlasový saloon Atabe změnil vizáž velké části účastníků Trapsavce...

Mejla s Waki vyhlašují výsledky TRASY

Losování Trapsavecké tomboly

Předávání cen Trapsavce

Ceny byly stylové, dokonce nechyběl ani malý táboráček...

Foto: Joko a Tony

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1714156
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Brnkaj
Veľmi dobrá súťaž a česť vítazom--
Tatko Brnkaj TO.GRANADA Bratislava