Oheň 49. ročníku TRAPSAVCE

Na Kopretinové louce poblíž Tatenic v zemi Moravské, vzplanul v sobotu 27. května 2023 slavnostní oheň 49. ročníku trampské literární soutěže Trapsavec, na který přijeli trampští psavci ze všech směrů Čech, Moravy i Slovenska.
O tom, jak vše probíhalo a co se zde odehrálo (dokonce i divadlo) bude v dalším čísle Puchejře. Nyní přijmi výsledky, sborník obsahující vítězné povídky a básně – ke stažení je ZDE – a výběr fotografií.
Bylo to moc hezké…

Zlatý Trapsavec
12 ztracených – Václav Papež – Padre (Praha)

Poezie do 23 let
1. místo – Čtvero ročních období – Anastázie Nováková – Štázy (Sázava)
2. místo – Vodopády – Hedvika Kořínková (Čelákovice)
3. místo – Po páté před šestou – Anastázie Nováková – Štázy (Sázava)

Próza do 23 let
1. místo + Malý Trapsavec – Pes s nerezí – Linda Kastlová (Holýšov)
2. místo – Závist – Klára Soukupová (Čermná nad Orlicí)
3. místo – Pod vrcholy – Anastázie Nováková – Štázy (Sázava)
3. místo – První – Kristýna Záhorčíková – Kikča (Veltrusy)

Poezie nad 23 let
1. místo – Leť – Jiří Pachl (Plzeň)
2. místo – Vagabund reggae – Vítězslav Kaprál (Lysá nad Labem)
2. místo – Sonet o naději – Jindra Lírová (Mělník)
3. místo – Cesty – Pavol Fekete – Asmar (Nižná Kamenica)
3. místo – Memento návratov – Zuzana Števková - Zápalka (Nitra)

Próza nad 23 let
1. místo – Vlk trávu nežere – Marie Hniková – Drsná Maňa (Velký Třebešov)
2. místo – Hastrošova inventura – Marie Hniková – Drsná Maňa (Velký Třebešov)
2. místo – Ochránce – Jiří Hons – Murdoch (Brandýs nad Labem)
3. místo – Štaflík, Paštika a jedny staré kanady – Boris Černý – Boris (Praha)
3. místo – Návštěva – Miroslav Neuvirt – Wandri (Plzeň)

Poezie Oldpsavci
1. místo – A čtvrtý jezdec je Vladimír – Jaroslav Šlejmar - Kutloch (Rokycany)
1. místo – Tuláci po hniezdach – Peter Jokl – Joko (Partizánske)
2. místo – Voláme oheň – Magdalena Dvořáková - Waki (Rynholec)
3. místo – Modrá a žlutá – Magdalena Dvořáková - Waki (Rynholec)
3. místo – Věčný oheň – Marek Kysilka – Fenik (Planá nad Lužnicí)

Próza Oldpsavci
1. místo – Hlas – Peter Jokl – Joko (Partizánske)
2. místo – Poslední vlak – Petr Soldát – Harmonika (Český Krumlov)
2. místo – Žháři – Tomáš Racek – Tom (Únětice)
3. místo – Rituál – Jan Frána – Hafran (Plzeň)
3. místo – Jak jsme utrpěli kulturní obohacení – Zuzana Kreizlová – Žabka (Adamov)

Noví Oldpsavci
Miroslav Neuvirt – Wandri, Marie Hniková – Drsná Máňa, Jiří Hons – Murdoch, Jiří Pachl, Pavol Fekete – Asmar, Zuzana Števková - Zápalka

Kenyho VOLEJ Revival (o nejlepší vodáckou povídku ročníku)
Rituál – Jan Frána – Hafran (Plzeň)

Porota: Věra Náhlíková – Strunka, Milan Plch – Belmondo, Michael Antony – Tony, Miroslav Marusjak – Miky

-------------------

Foto: Waki, Pavlís, Haluz, Joko, Tony

Čtvrteční večer ...

Páteční posilující návštěva osvěžovny v Tatenicích, než to všechno vypukne ...

Křtění nových knížek a sbírek

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1711141515
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pavel
Super