Nová kniha Marko Čermáka - ROMANTICKÉ PABĚRKOVÁNÍ

Romantické paběrkování volně navazuje na předešlou knihu Marko Čermáka Poslední romantik, která byla vydána před deseti lety u příležitosti jeho sedmdesátin. Není proto těžké si spočítat, u příležitosti jakých kulatin je vydávána tato kniha.
Najdeš v ní výběr Markových povídek a článků o trampingu, trampské historii, osadách, usárnách, Paběrkách a romantice u táboráků - psaných od konce šedesátých let až po dnešní dobu.
Pro ty kdo mají rádi počty, tak jde celkem o 32 povídek a článků. Dále je v knize 48 (!) barevných stran fotografií z vandrů Paběrek i jejich kamarádů a s Markovými ilustracemi. Dalších 48 ilustrací je černobílých a jsou součástí výše zmiňovaných článků a povídek.
Kniha je proto vytištěna na kvalitním křídovém papíru – aby ilustrace i fotky stály za to...

---------------

V případě zájmu o knihu ROMANTICKÉ PABĚRKOVÁNÍ

Kniha stojí 280 Kč (plus poštovné doporučeně 57 Kč a 9 Kč za bublinkovou obálku, žádné další poplatky za práci s posíláním nebo podobné výmysly)
Objednat si ji můžeš přes náš e-obchůdek a to ZDE
Nebo si napiš přímo na náš mail: trampsky-magazin@centrum.cz

------------------

Knihu vydalo nakladatelství Václav Vávra, její zdařilou grafickou úpravu má na svědomí Marko Čermák junior, korektury Vladěna Čermáková - Vavuša a editorem knihy je Michael Antony – Tony.
V knize jsou použity fotografie od Obludy, Mišelina, Kameňáka, Tonyho, Housete a Jindry Kalivody.

---------------------

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
11613187
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
korendor
Hop sem.Je to kádrově dobrré,KAMARÁDI https://www.youtube.com/watch?v=n4DntbDQ-qM&t=12s
korendor
Dvoják to je,ale při porovnání je druhá kniha lepší,nebot jsou tam všechny fosilní povídky na jedné hromadě a pro mladší neznalce je to cenný přínos.
Jindra
Bude li vydařená jako první?tu jsem přečetl na jeden zátah

Mirek
Jen aby to nebylo jak dvakrát přelitý kafe...tzv. dvoják