Hlasování pod fotografiemi ZIMNÍHO kola fotosoutěže TM a vyhlášení JARNÍHO kola

My už netrpělivě očekáváme jaro, a vy možná zase výsledky podzimního kola. Tak tady jsou:

Cena Diváků TM a 1. místo: Milenka v podzimním hávu
Foto: Kudrnáč, T.O. Bílá Hvězda

Milenka v podzimním hávu

2. místo: Nahoře
Foto: Yndi

Nahoře

3. místo: Podzimní mlha
Foto: Jirka Vostrý

Podzimní mlha

Blahopřejeme Kudrnáčovi, Yndimu i Jirkovi, placky zašleme co nejdříve. Zároveň děkujeme všem kamarádům a kamarádkám, kteří nám do podzimního kola poslali střípky svých trampských zážitků. Doufáme, že se s vašimi fotkami budeme setkávat i nadále.

---------------------------------------

Hlasování v ZIMNÍM kole fotosoutěže

Pokochat se a hlasovat pro svého favorita můžeš do 15. června 2023. Fotky jsou vystaveny pod tímto článkem.

Způsob hlasování
U každé fotografie je zelené okénko HLASUJ PRO FOTOGRAFII. Vyber fotku, která se ti líbí nejvíc, kliknutím jí pošleš svůj hlas.
Z každého počítače je možný jen jeden hlas.
Po tvém hlasování se u fotografií objeví aktuální počet všech hlasů.

Upozorňujeme, že pokud budou pro určitou fotku sháněny hlasy (přes Facebook, hromadné emaily, trampská fóra apod.), bude fotka ze soutěže o Diváckou cenu vyřazena- bohužel. Hlasování bývá těsné, proto umělý příliv hlasů „odjinud“ vnímáme jako neférové ovlivnění výsledků. Děkujeme vám za pochopení.

----------------------------------

S hlasováním u zimního kola zároveň vyhlašujeme JARNÍ kolo fotosoutěže TM

Pokud se chceš pochlubit jednou pečlivě vybranou fotografií z letošních jarních vandrů nebo jiných trampských akcí, pošli nám ji nejpozději do 15. června 2023 na emailovou adresu fotosoutezTM@seznam.cz. Všechny zaslané fotografie budou následně vystaveny zde na Trampském magazínu, s možností hlasování.

Svou „jarní“ fotografii nám pošli v minimální velikosti 500 Kb. Připiš k ní, prosím, také své jméno (čili jméno autora) a název fotky.

Pořadí vítězů, tj. první, druhé a třetí místo, určí porota sestávající z redakce TM dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, nezávisle na počtu hlasů udělenými čtenáři TM.
Čtenáři TM budou hlasovat pro Diváckou cenu – získá ji fotka s největším počtem udělených hlasů. Autoři všech oceněných fotek budou odměněni tematickými plackami.

Přejeme ti příjemné pokoukání a hlasování u zimních fotek níže, a zároveň se těšíme na tvůj příspěvek do jarního kola fotosoutěže.

---------------------------------

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
2211686
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.