Hlasování pod fotografiemi PODZIMNÍ trampské fotosoutěže TM a vyhlášení ZIMNÍHO kola...

15. prosince loňského roku bylo spočítáno hlasování čtenářů TM v letním kole (bylo vás dohromady 602) naší fotosoutěže a zde jsou výsledky:

1.místo1.místo - Kam tě šíny zavedou
Foto: Milouš Košvanec

Fotografie Kam tě šíny zavedou bude zařazena do Trampského kalendáře 2016

----------------------------------------------

2. místo2. místo - Spřízněné duše
Foto: Azo

----------------------------------------------

3. místo3. místo - Vzývači ohně
Foto: Bohuslava Bezpalcová

----------------------------------------------

Cena Trampského magazínu.cz Cena Trampského magazínu.cz - Tremp naší doby
Foto: Jarda

Fotografie Tremp naší doby bude letos použita na titulní stranu trampského časopisu PUCHEJŘ

----------------------------------------------

Děkujeme všem kamarádkám a kamarádům, kteří se svým hlasem zapojili do hry a samozřejmě gratulujeme vítězům. Zároveň patří velké poděkování i ostatním soutěžícím a doufáme, že se z jejich fotkami budeme v soutěži setkávat i nadále. Ceny vítězům budou poslány.

Hlasování v PODZIMNÍM KOLE FOTOSOUTĚŽE

Fotografie z podzimních vandrů, toulek s potlachů jsou vystaveny v galerii pod tímto článkem a prosíme čtenáře Trampského magazínu, aby věnovali svůj hlas jedné z nich a přiložili tím svoje polínko do ohně, ať se fotosoutěž může časem stát i jakýmsi fotocancákem toho všeho, co se za uplynulé roční období mezi trampy událo. Hlasování bude možné až do 15. března.

Tyto řádky píšeme velmi neradi, ale bohužel musíme - aby bylo hlasování fér, bude ze soutěže vyřazena každá fotografie, pro kterou budou pomocí hromadných mailů, Facebooku nebo v diskuzích na trampských fórech sháněny hlasy. O vítězích rozhoduje minimální rozdíl počtu hlasů a k čemu by byla soutěž, jejíž pořadí by bylo neférově ovlivněno, takovou nemá smysl pořádat…

Propozice ZIMNÍHO KOLA FOTOSOUTĚŽE

Pokud se chceš ZIMNÍHO kola soutěže TM zúčastnit a samozřejmě se i pochlubit s jednou pečlivě vybranou fotografií z letošních zimních vandrů či potlachů nebo z nějaké jiné trampské akce, pošli nám ji nejpozději do 15. března 2015.
Všechny poslané fotografie budou hned začátkem dubna vystaveny zde na Trampském magazínu, s možností hlasování a zároveň i s vyhlášením jarního kola fotosoutěže...

Pošli prosím jen jednu fotografii
Oceněny budou tři fotografie, které získají nejvíc hlasů od čtenářů TM.
Čtvrtou fotografii vybere naše redakce a ta získá cenu Trampského magazínu.
Vítězné fotky budou zveřejněny

Fotografii prosím pošli v minimální velikosti 300Kb (ideální velikost je 800 pixelů na delší stranu fotky, ale to není podmínkou). Výhodou bude, když svoji fotografii nějak nazveš.

Náš mail: trampsky-magazin@centrum.cz

----------------------------------------------

Hlasování

Hlasování bylo ukončeno v neděli 15. března. Děkujeme třem stovkám kamarádek a kamarádů, kteří věnovali svůj hlas některé ze zde vystavených fotografií.

Výsledky:
1. místo: OLIVETSKÁ HORA (37 hlasů)
Foto: Marcel a Lenka Pokorní

2. místo: PODZIMNÍ ZRCADLENÍ (26 hlasů)
Foto: Kytina

3. místo: VEČER NA BOUDĚ (22 hlasů)
Foto: Chrt T.O. Panda

Vítězům gratulujeme (umí) a ostatním děkujeme za účast a ahoj v dalším kole - tentokrát fotografií ze zimních vandrů a potlachů, které bude vyhlášeno v pondělí 23. března.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
191712019
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Milouš Košvanec
Ahoj kamarádi,
byl jsem docela mile překvapen, že se mi podařilo vyhrát v letní foto soutěži TM.Děkuji všem,kteří mi dali svůj hlas a zároveň děkuji své dlouholeté kamarádce Vendy,která pohotově zmáčkla spoušť a se kterou jsem provandroval hezký kousek Čech.
V rove 2015, přeji všem suchou stezku a modrou oblohu.
M."Sendy"Košvanec.;-)