Hlasování pod fotografiemi LETNÍHO kola fotosoutěže TM a vyhlášení PODZIMNÍHO kola

Než se dostaneme k hlasování v letním kole, pojďme vyhlásit vítěze jarního kola. V jarním kole vás, čtenáře, zaujaly fotky s tématy ohně, časného rána i usáren. Usárnové zátiší získalo 36 hlasů, skoro dvakrát tolik, co momentka z Bezdězu na druhém místě. Usárny asi prostě táhnou! Děkujeme vám za vaše hlasy, určily následující vítězné fotky:

1. místo: Jedni z mála, jedni z posledních…
Foto: Bahňák

2. místo: Ráno na Bezdězu
Foto: Kameňák

3. místo: V zajetí plamenů…
Foto: Jirkaa Knapová

Cena Trampského magazínu.cz : Pekelník
Foto: Strapec

Vítězům blahopřejeme, ostatním soutěžícím take patří velké díky a umíí. Doufáme, že se s jejich fotkami budeme setkávat i nadále, třeba hned v podzimním kole!

---------------------------------

Hlasování v LETNÍM kole fotosoutěže

V letním kole fotosoutěže TM se nám sešlo 32 fotek. Pokochat se a hlasovat pro svého favorita můžeš do 15. prosince 2018. Fotky jsou vystaveny pod tímto článkem.

Způsob hlasování: u každé fotografie je zelené okénko HLASUJ PRO FOTOGRAFII. Vyber fotku, která se ti líbí nejvíc, kliknutím jí pošleš svůj hlas.
Z každého počítače je možný jen jeden hlas.
Po tvém hlasování se u fotografií objeví aktuální počet všech hlasů.

S hlasováním u letního kola zároveň vyhlašujeme PODZIMNÍ kolo fotosoutěže TM.

Pokud se chceš pochlubit jednou pečlivě vybranou fotografií z letošních podzimních vandrů nebo jiných trampských akcí, pošli nám ji nejpozději do 15. prosince 2018 na emailovou adresu fotosoutezTM@seznam.cz. Všechny zaslané fotografie budou následně vystaveny zde na Trampském magazínu, s možností hlasování.

Tři fotografie, které získají nejvíce hlasů od čtenářů TM budou oceněny tematickými plackami. Placky budou autorům doručeny poštou. Čtvrtou fotografii vybere naše redakce, tato fotografie získá cenu Trampského magazínu a bude otištěna v Puchejři, případně v Trampském kalendáři.
Svou „podzimní“ fotografii nám pošli v minimální velikosti 500 Kb. Připiš k ní, prosím, také své jméno (čili jméno autora) a název fotky.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
18158205
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Bumbác
@harry: Když si udělám oheň na zelený louce, tak rozhodně ne přímo na trávě, a po mém odchodu nepoznáš, že jsem tam byl..... :-)
harrry
no, kdo si někdy dělal oheň na zelený louce, tak ví, jak to funguje. V četně zahašená.....HOWK
Bumbác
@autor: rozdělání ohně přímo na trávě by mne ani nenapadlo.... o tom jsem mluvil a nikoli o legálnosti. Bezpečnostní hledisko beru jako samozřejmost, např. v létě jsem vozil plyňák...
autor
Bumbác: Možná tě to překvapí, ale ten oheň je rozdělán legálně i s ohledem na ekologické a bezpečnostní aspekty (což se o mnoha ohních na kempech říct nedá).
Plzenak
A vubec vas neurazim,pokud jste muj prispevek bral jako urazku,divim se ze ti papousci,o kterych se tak strasne rad zminujete,vase vyroky take tak neberou,pac to si myslim,ze je vice urazejici. Tot vse,jiz se nebojte uz zdnych prispevku.
Plzenak
Jen se tomu musim smat. Je to smutne. To se divim,ze jste me nezablokoval. Omlouvam se,ze Vam vykam. Vsak nebojte,uz se nebudu vyjadrovat,pac bych mohl byt zase smaznut,pro neortodoxne trampsky nazor, ci narazku.
Bumbác
Fotka "Hoří" je dost hloupý návod kde rozdělávat oheň.....
Snad to bude bráno spíš jako Kde NErozdělávat oheň....
Plzenak
Je smutne,ze na techto strankach vladne cenzura!!,kt.je symbolem jine spolecnosti, tedy alespon sem si to myslel:(. Je mi z toho smutno. Nikoho jsem nenabadal hlasovat pro urcity obrazek. Jen jsem psal proc jsem dal danemu obrazku hlas,jelikoz si myslim,ze nemaji sanci, jelikoz zdejsi trampove nemaji papousky preci radi!! :( . Zamerne jsem vynechal nazev obrazku,aby jste mne nemohli opet narknout,ze podnecuji k hlasovani urciteho obrazku. Je smutne ze se tu kaze voda,ale pije vino.
Tony Avalon
Jaká cenzura proboha? Ve dvou předchozích příspěvcích jsi tady jasně preferoval určitou fotku (kterou jsi tady jmenoval) s tím, že jsi pro ni hlasoval, protože podle tebe jinak nemá u trampů šanci - požádal jsem tě, aby si to už nedělal, že to není fér a smáznul to - 2x - to když sis nedal říci a vše tady opakoval znova. Na jiných stránkách by ti hned zablokovali přístup do diskuzí - tak mě tady prosím neurážej nějakým osočováním z cenzury.
Tony
Prosím - nepište sem výzvy pobízející k hlasování pro určitou fotografii - budou smazány. Díky za pochopení, ať je hra fér:-)