Hlasování pod fotografiemi LETNÍHO kola fotosoutěže TM a vyhlášení PODZIMNÍHO kola

Léto se nám krásně protáhlo až do září, podzim už ale klepe na dveře.
Začátek podzimu znamená, že oceňujeme vítěze kola jarního a hlasujeme pro vítěze kola letního. Tak tedy :

1. místo a Cena diváků TM: Očistec
Foto: Petr Uher - Bak

Očistec

2. místo: Ta sobotní romantika
Foto: Carmen

Ta sobotní romantika...

3. místo: Jar sa vráti v Úterý
Foto: Šmidla

Jar sa vráti v Úterý

Blahopřejeme vítězům, placky zašleme co nejdříve. Zároveň děkujeme všem kamarádům a kamarádkám, kteří nám do jarního kola poslali střípky svých trampských zážitků. Doufáme, že se s jejich fotkami budeme setkávat i nadále.

---------------------------------

Hlasování v LETNÍM kole fotosoutěže

Léto - čas vychlazeného piva, slunce a líných vandrů – je doba nenucená a pohodová. Letní soutěžní fotky Ti snad tuto pohodu připomenou. Pokochat se a hlasovat pro svého favorita můžeš do 15. prosince 2023. Fotky jsou vystaveny pod tímto článkem.

Způsob hlasování: u každé fotografie je zelené okénko HLASUJ PRO FOTOGRAFII. Vyber fotku, která se ti líbí nejvíc, kliknutím jí pošleš svůj hlas.
Z každého počítače je možný jen jeden hlas.
Po tvém hlasování se u fotografií objeví aktuální počet všech hlasů.

Upozorňujeme, že pokud budou pro určitou fotku sháněny hlasy (přes Facebook, hromadné emaily, trampská fora apod.), bude fotka ze soutěže vyřazena- bohužel. Hlasování bývá těsné, proto umělý příliv hlasů „odjinud“ vnímáme jako neférové ovlivnění výsledků. Děkujeme vám za pochopení.

-----------------------------------

S hlasováním u letního kola zároveň vyhlašujeme PODZIMNÍ kolo fotosoutěže TM

Pokud se chceš pochlubit jednou pečlivě vybranou fotografií z letošních podzimních vandrů nebo jiných trampských akcí, pošli nám ji nejpozději do 15. prosince 2023 na emailovou adresu fotosoutezTM@seznam.cz. Všechny zaslané fotografie budou následně vystaveny zde na Trampském magazínu, s možností hlasování.

Svou „podzimní“ fotografii nám pošli na výše uvedený email v minimální velikosti 500 Kb. Připiš k ní, prosím, také své jméno (čili jméno autora) a název fotky.

Pořadí vítězů, tj. první, druhé a třetí místo, určí porota sestávající z redakce TM dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, nezávisle na počtu hlasů udělenými čtenáři TM.
Čtenáři TM budou hlasovat pro Diváckou cenu – získá ji fotka s největším počtem udělených hlasů. Autoři všech oceněných fotek budou odměněni tematickými plackami.

Placky budou autorům doručeny poštou.

Přejeme Ti příjemné pokochání se a hlasování u letních fotek níže, a zároveň se těšíme na Tvůj příspěvek do podzimního kola fotosoutěže.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
213683
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pilka
Ahoj kamarádi jen takový rychlý dotaz kouká někdo na to kolik má fotka hlasů nebo jsem tu soutěž špatně pochopil?? Dík