Hlasování pod fotografiemi LETNÍHO kola fotosoutěže TM a vyhlášení PODZIMNÍHO kola

Než se dostaneme k hlasování v letním kole, pojďme vyhlásit vítěze jarního kola!
Diváckou cenu s velkým náskokem získal kamarád Brácha za fotku “Dole v Kokořínském dole.” Porota Trampského magazínu pak ocenila další tři fotky. Placky v jarním kole 2021 tedy poputují ke čtyřem fotografům, které představujeme níže.

Ocenění poroty:

1. místo: Větrné jaro v Ráji
Foto: Pavouckej

2. místo: Jarní hospoda je lepší než ta zimní
Foto: Šmidla

3. místo: Tam ve stínu skal
Foto: Dakar

Cena diváků TM : Dole v Kokořínském dole
Foto: Pavel Neoral - Brácha

Blahopřejeme vítězům, placky zašleme co nejdříve. Zároveň děkujeme všem kamarádům a kamarádkám, kteří nám do jarního kola poslali střípky svých trampských zážitků. Doufáme, že se s jejich fotkami budeme setkávat i nadále.

------------------------------

Hlasování v LETNÍM kole fotosoutěže

Léto - čas vychlazeného piva, slunce a líných vandrů – je doba nenucená a pohodová. Letní soutěžní fotky Ti snad tuto pohodu připomenou. Pokochat se a hlasovat pro svého favorita můžeš do 15. prosince 2021. Fotky jsou vystaveny pod tímto článkem.

Způsob hlasování: u každé fotografie je zelené okénko HLASUJ PRO FOTOGRAFII. Vyber fotku, která se ti líbí nejvíc, kliknutím jí pošleš svůj hlas.
Z každého počítače je možný jen jeden hlas.
Po tvém hlasování se u fotografií objeví aktuální počet všech hlasů.

Upozorňujeme, že pokud budou pro určitou fotku sháněny hlasy (přes Facebook, hromadné emaily, trampská fora apod.), bude fotka ze soutěže vyřazena- bohužel. Hlasování bývá těsné, proto umělý příliv hlasů „odjinud“ vnímáme jako neférové ovlivnění výsledků. Děkujeme vám za pochopení.

---------------------------------------

S hlasováním u letního kola zároveň vyhlašujeme PODZIMNÍ kolo fotosoutěže TM

Pokud se chceš pochlubit jednou pečlivě vybranou fotografií z letošních podzimních vandrů nebo jiných trampských akcí, pošli nám ji nejpozději do 15. prosince 2021 na emailovou adresu fotosoutezTM@seznam.cz. Všechny zaslané fotografie budou následně vystaveny zde na Trampském magazínu, s možností hlasování.

Pořadí vítězů, tj. první, druhé a třetí místo, určí porota sestávající z redakce TM dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, nezávisle na počtu hlasů udělenými čtenáři TM. Autory těchto tří fotek odměníme tematickými plackami.
Čtenáři TM budou hlasovat pro Diváckou cenu – získá ji fotka s největším počtem udělených hlasů. Autor bude odměněn plackou. Je možné, že stejná fotka získá místo “na bedně” i přízeň čtenářů. V tomto případě autor získá placky dvě.

Placky budou autorům doručeny poštou.

Svou „podzimní“ fotografii nám pošli na výše uvedený email v minimální velikosti 500 Kb. Připiš k ní, prosím, také své jméno (čili jméno autora) a název fotky.

Přejeme Ti příjemné pokochání se a hlasování u letních fotek níže, a zároveň se těšíme na Tvůj příspěvek do podzimního kola fotosoutěže.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
4172173
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Saša
A šohajům zdvořilé úsměvy zvolna, leč jistě tuhnou.. ;-D
šmidla
ako sú tie cérky z Veba celé preč:-D