Hlasování pod fotografiemi JARNÍHO kola fotosoutěže TM a vyhlášení LETNÍHO kola

V těchto parných dnech jistě potěší duši trampovu alespoň vzpomínka na mrazivé závěje! Níže představujeme vítěže zimního kola 2019.

1. místo: Sněhu bylo dost
Foto: Brácha

2. místo: Trempské zimní okénko
Foto: Tomáš Racek

3. místo: Zamrzlou krajinou až na Šternberk
Foto: Barunka

Cena Trampského magazínu.cz : Únorová Vltava
Foto: Toulavá Žízeň

Blahopřejeme vítězům, placky zašleme co nejdříve. Zároveň děkujeme všem kamarádům a kamarádkám, kteří nám do zimního kola poslali střípky svých trampských zážitků. Doufáme, že se s jejich fotkami budeme setkávat i nadále.

-----------------------

Hlasování v JARNÍM kole fotosoutěže

V jarním kole fotosoutěže TM se nám sešlo, dle našeho názoru, mnoho nadějných fotek. Pokochat se a hlasovat pro svého favorita můžeš do 15. září 2019. Fotky jsou vystaveny pod tímto článkem.

Způsob hlasování: u každé fotografie je zelené okénko HLASUJ PRO FOTOGRAFII. Vyber fotku, která se ti líbí nejvíc, kliknutím jí pošleš svůj hlas.
Z každého počítače je možný jen jeden hlas.
Po tvém hlasování se u fotografií objeví aktuální počet všech hlasů.

Upozorňujeme, že pokud budou pro určitou fotku sháněny hlasy (přes Facebook, hromadné emaily, trampská fora apod.), bude fotka ze soutěže vyřazena- bohužel. Hlasování bývá těsné, proto umělý příliv hlasů „odjinud“ vnímáme jako neférové ovlivnění výsledků. Děkujeme vám za pochopení.

-------------------

S hlasováním jarního kola zároveň vyhlašujeme LETNÍ kolo fotosoutěže TM

Pokud se chceš pochlubit jednou pečlivě vybranou fotografií z letošních letních vandrů nebo jiných trampských akcí, pošli nám ji nejpozději do 15. září 2019 na emailovou adresu fotosoutezTM@seznam.cz. Všechny zaslané fotografie budou následně vystaveny zde na Trampském magazínu, s možností hlasování.

Tři fotografie, které získají nejvíce hlasů od čtenářů TM budou oceněny tematickými plackami. Placky budou autorům doručeny poštou. Čtvrtou fotografii vybere naše redakce, tato fotografie získá cenu Trampského magazínu a bude otištěna v Puchejři, případně v Trampském kalendáři.
Svou „letní“ fotografii nám pošli v minimální velikosti 500 Kb. Připiš k ní, prosím, také své jméno (čili jméno autora) a název fotky.

Přejeme ti příjemné pokochání se a hlasování u jarních fotek níže, a zároveň se těšíme na tvůj příspěvek do letního kola fotosoutěže.

------------------------

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
52011318
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Lucka
Šmidlo, to je samouspouští? :) To se mi zdá technicky dost náročné...
šmidla
Toulavá Žízeň umííí! To som ešte neskúšala, fotiť sa na prove so samospúšťou z kormidla :)