Fotogalerie z DĚTSKÝCH VANDRŮ aneb NEVYHYNEM!

Dětský smích a hry pravidelně obveselují mnohé vandry – teda pokud není šest ráno. Píšu záměrně „mnohé vandry“, protože dětí jezdí na vandry se svými rodiči stále ještě dost. Často ozývají stesky starších kamarádů a kamarádek, že nepotkávají na vandrech a potlaších ty mladé a nejmladší a že „ten“ tramping zaniká. Samozřejmě, že trampů (těch mladých a nejmladších) je výrazně méně, než bylo před lety, ale je jiná doba, se kterou přišla i spousta jiných atraktivních možností. Nicméně usárnu (tele, alici, krosnu ...) bych zatím do žita neházel a spíše si hýčkal ty, kteří jednou tu pochodeň od nás převezmou.
Existuje spousta fotografií s dětmi na vandru ze kterých někdy až sálá radost (opravdu, nepřeháním). Za nejlepší fotografie (nejen) z dětských vandrů považuji ty, jejichž autorem je kamarád Kameňák. Občas si z něho dělám srandu, že jeho fotky by měly být používány jako náborové...
Tady na Trampském magazínu se nemusíme vzájemně „náborovat“, ale můžeme si udělat radost tím, že se podíváme na jeho opravdu krásné fotky s nejmladší trampskou generací.

---------------------------------

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
71220117
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Fery
Ahoj Tony, parádní fotky. Potěšily, dík:-). Fery
Michael Antony
Ahoj Fery. V tomhle případě jsem byl pouhý prostředník:). Dík spíše patří Kameňákovi, který ty fotky fotil.
Dana
Jsem nadšená.Nástupci.
Pelda ještě jednou
Ta, vybraná na titulní stranu Puchejře 2/2020, je nádherná. Srandovní je, jak se ten váš bydlík podobá tomu z roku 1945 na straně 34 i tomu z roku 1960 na další stránce.
Kameňáku máš skvělé fotky a ještě skvělejší rodinu.
Aki
Krásné fotky, z mnohých opravdu sálá nefalšovaná radost a nadšení.
Na házení usárny do žita je opravdu času dost-jednak by to byla škoda,navíc u nás toho žita tolik neroste a hlavně by to dělalo bordel v přírodě.
Pamatuju doby, kdy jezdilo mnohem více mladých lidí, ale jen výjimečně na vandru člověk potkával rodiny s dětmi.
Fery
Paráda. Jak psal Pelda, pohlazení... :-)
Pelda
To je opravdu pohlazení po zelené dušičce. Díky za to.