DLÁTA A KYTARY - 7. setkání řezbářů a trampských kapel

Ahoj kamarádi, řezbáři, muzikanti.
Již posedmé přijměte pozvání na tradiční pohodové předvánoční setkání kamarádů, řezbářů a trampských kapel konané dne 21. listopadu 2015 od 10.00 hodin v Rytířských sálech Pardubického zámku.
Tak jako v minulých letech budeme vyřezávat do osmnácti hodin a k práci nám budou hrát: Půl-ka, Carramba, Chudinkové, Chrpa, Věrná čtyřka, Jižní vítr, Béďa ŠedifkaMates. V podvečer po vyřezávání uděláme krátkou přestávku, rozloučíme se s návštěvníky z řad veřejnosti, uklidíme sál a poté budeme pokračovat zpěvem a hraním třeba až do ranních hodin. Ani letos nebudou v areálu vítáni psi.
Akce je určena muzikantům, trampům, řezbářům, skautům i široké veřejnosti, pozvěte tedy i své kamarády, přátele, nebo známé.
Jirka

Ps: V těchto dnech ve výstavních sálech Pardubického zámku probíhá pěkná trampská výstava s názvem Letí šíp savanou. Na této výstavě má významnou účast Klub trampů řezbářů, který zde svými díly obsadil skoro polovinu výstavních ploch.

Zvadlo na DLÁTA A KYTARY (pro zvětšení klikni na fotku)

Fotografie z loňského VI. ročníku najdeš ZDE!

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1452143
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.