Byl vydán třetí díl OSADNÍCH TOULEK

Byl vydán třetí díl v knižní řadě nazvané příznačně Osadní toulky. Tentokrát je věnován osadám v jižní a jihozápadní části naší republiky - přesněji z povodí Vltavy, Otavy, Lužnice, Volyňky, Malše a Stropnice. Na rozdíl od předešlých dílů, které byly věnovány povětšinou známým starým osadám podél Sázavy, Berounky, Kocáby, Kačáku a Svatojánských proudů, jde ty o méně známé místa. O to je vydání třetího dílu přínosnější.
V knize najdeš osady Prácheňští tuláci, Údolí bouře, Měsíční údolí, Údolí kamarádů, Údolí sporů, Vápenný kaňon, Rechle, Orinoko, Yukon, Rudá tajga, Šťastná hvězda, Oregon, Sokolí hnízdo, U dvou kobyl, Táhne to tady, Děti slunce a další... U každé z nich je osadní vlajka, stručná historii vzniku, moc hezké staré archivní fotografie (opravdu z nich vane duch starých časů) a v neposlední řadě minulost a současnost osadního nohejbalu, neboť tomuto ryze trampskému sportu je kniha tématicky věnována. Nedílnou součástí publikace jsou i podrobné mapy.
V části dotyčných osad se, co se týče trampingu, jedná o minulost, ale je hezké si tou minulostí listovat a číst si o ní. Má to prostě svoje kouzlo.

Pro případné zájemce

Kniha OSADNÍ TOULKY III. jejímž autorem je Martin Maršálek má 144 plnobarevných stran a stojí 220 Kč (plus jen poštovné doporučeně a 7 Kč za bublinkovou obálku).
V případě zájmu si knihu můžeš objednat přes náš e-obchůdek a to ZDE
Nebo napsat přímo na náš mail: trampsky-magazin@centrum.cz

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1214217
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.