55. výroční oheň T.O. MODRÝ OREL

Okolo dvou stovek lidiček v zeleném přilákalo báječné slunečné počasí na 55. výroční oheň T.O. Modrý orel, který se konal v posledním květnovém víkendu v Anníně po tříleté pauze. A to navzdory skutečným mukám volby pro mnohé z přítomných, protože ve stejném termínu probíhala celá řada dalších jedinečných potlachů a přitažlivých akcí s trampským puncem.
Jak předpremiérové páteční, tak sobotní hraní a zpívání u ohně se protáhlo do svítání a bylo skutečně co poslouchat. Ostřílení trampští muzikanti napojili trampskou dušičku klasickými melodiemi starých časů, při kterých se báječně vzpomíná, i písničkami s mladším datem zrodu, zaujalo i trampské mládí (kamarád Džezy) se špičkovou kytarou. A jako vždy bylo stále co si povídat – mezi přítomnými byla totiž již tradičně také řada kamarádů z Německa, Švýcar, Ameriky, Kanady či Austrálie, se kterými se nevídáme zrovna každý víkend. Završením tohohle zeleného májového víkendu byl tradiční turnaj v gorodkách, při němž nebyla nouze ani o výkony, ani o dobrou náladu.

A ještě výběr z krásných fotografií, jejichž autorem je Obluda z T.O. Paběrky a z těchto fotografií je vidět, že to byl fajn potlach.

Gorodky...

Zkušený organizátor myslí na vše:)

Ahoj...

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
16221165
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.