RYCHLÉ ŠÍPY / J. Foglar a Marko Čermák

Jubilejní 10. svazek edice Klasické komiksy Marko Čermáka přináší vůbec poprvé souborné vydání všech částí seriálu Rychlé šípy, které Marko Čermák v letech 1968-1971 a zcela nedávno v roce 2009 podle scénáře Jaroslava Foglara nakreslil.
Kniha je obohacena originálními ukázkami seriálových scénářů Jaroslava Foglara včetně jeho nákresů, Foglarovým nikdy nezveřejněným pojednáním z roku 1970 Jak se dělají Rychlé šípy a je doplněna Alpínovou ediční poznámkou k historii seriálu.

Kniha vyšla právě teď, stojí 399 Kč (plus poštovné doporučeně a 7 Kč za bublinkovou obálku), má samozřejmě velký formát A4 – je prostě velká, i s tím pamětním listem a záložkami váží bez pár gramů rovný kilo.

.

Pro zájemce o knihu RYCHLÉ ŠÍPY

Objednat si ji můžeš přes náš knižní e-obchůdek, který najdeš ZDE
Nebo si napiš přímo na náš mail: trampsky-magazin@centrum.cz

------------------------

V knize je i několik stran instrukcí Jaroslava Foglara k jednotlivým dílům RŠ

A na závěr písnička RYCHLÉ ŠÍPY od WABIHO RYVOLY. Písnička vznikla díky sázce Wabiho s Tonym Linhartem na Potlachu v Malostranské Besedě. JejIch sázka zněla: "Kdo do příštího Potlachu napíše hezčí písničku o Rychlých šípech". A na příštím Potlachu o měsíc později Tony Linhart sám uznal, že tu sázku prohrál...

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
161114167
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.