Domů » Knihy, publikace a časopisy

OSADNÍ TOULKY 2

230,00 Kč

Druhý díl knižní řady Osadní toulky nese podtitul Nohejbal na trampských osadách v okolí Prahy – Sázava. Obsahuje osady z povodí Sázavy (úsek od Českého Šternberka do Davle) a na jejích větších přítoků (Konopišťský potok, Benešovský potok, Mnichovka, Blanice). Celkem je v publikaci uvedeno 92 trampských osad.
V povodí Sázavy na hlavním toku (úsek Český Šternberk – Davle) jsou to osady Na Pískách, Sahara, Úsvit, Hřebena, Na Břehu, Amarillo, DRTS, Údolí temna, Na Rafandě, Sonny Hill, Arroyo, Orang, Na Zlatých dolích, Údolí zlatého potoka, Staří kamarádi, Píska, Spojené osady Údolí slunce, Dakota, Club Údolí ticha, Úsvit (Petrov), Toronto, Stará stezka, Ajax, Kadjak, Rychlá řeka, Goward, Skagway, Údolí hvězd (Jílové), Gring, Kondor, Strong heart, Markvart, Hasani, Orlík, Na Skalici, Na Rybárně, Vrabčí brod, Drábovka, Pod Lutovem, Svárov, Údolí hvězd (Lštění), Údolí pstruhů, Tower, Soumrak, Šacung, Unkas, Gold River, Ontario, Valach, Odranec, Hurikán, Sdružené osady Poddubí, Merida, Uracon, Křikava, Cikánská rokle, Tokam, Hajčice, Spojené osady střední Sázavy, Kloučky, Spojené osady horní Sázavy, Na Hradcích, Melantrich, Canada.
V povodí Sázavy, na Konopišťském potoce, jsou to osady Sayrayt City, Měsíční údolí, Rančeři.
V povodí Sázavy, na Benešovském potoce, jsou to osady Ztracená stopa, Zlatý roh, Sioux.
V povodí Sázavy, na říčce Mnichovce, jsou to osady Údolí peřejí, Key-West, Davos, Klubko, Starý Uragan, Spojené osady u dubu, Rudý les, Iroques, Údolí raků, Zapomenutých, Miriam, Spojené osady Údolí raků, Kazbek, Svárů, Hajdalák.
V povodí Sázavy, na říčce Blanici, jsou to osady Černá skála, Večerní hvězda, Albatros, Rasák, Becajda, Mravenčí údolí, Údolí návratu.
Vydavatelem publikace je Mladá fronta a.s. ve spolupráci s Posázavským trampským a sportovním klubem.

OSADNÍ TOULKY 2